Lijkt een fotografie cursus in Amsterdam u ook wel leuk?

Samen met een aantal vrijwilligers organiseren we in onze stad uitjes voor mensen met een smalle beurs. Deze uitjes hebben als doel om mensen met een smalle beurs een leuke dag te bezorgen waarmee zij even niet bezig hoeven zijn met de zorgen die zij vaak hebben. Hierbij kunt u denken aan het niet rond kunnen komen van de bijstand met een heel gezin. Naast het organiseren van leuke uitjes zorgen wij ook dat wij een klankbord kunnen zijn voor de ouders van de gezinnen die het betreft. De vrijwilligers van onze stichting hebben zelf ook ervaring uit het verleden die te maken hebben met armoede. Daarnaast hebben de meeste van de vrijwilligers zelf ook nog steeds te maken met armoede. Om deze vrijwillgers ook eens een dag in het zonnetje te zetten hebben we met elkaar overlegd wat hier voor kon worden georganiseerd. Vanuit de gemeente hebben we gelden gekregen om deze vrijwilligers ook eens in het zonnetje te zetten. Omdat de meeste vrijwilligers erg creatief aangelegd zijn, hebben we gekozen voor een fotografie cursus in Amsterdam. Vooraf hadden we al gekeken naar creatieve uitjes, en daarbij kwam viel een fotografiecursus telkens erg in de smaak. Alleen was er naast de mogelijkheid voor een fotografie cursus in Amsterdam ook een mogelijkheid voor een fotografiecursus in Nijmegen, Arnhem, Tiel en zelfs Rotterdam. Dit laatste was voor bijna alle vrijwilligers niet een mogelijkheid want omdat we uit Haarlem komen en Ajax wel duidelijk onze club is. Voor ons was de keuze snel gemaakt: een fotografie cursus in Amsterdam is het meest geschikt! Via internet hebben vonden we schnek-fotografie.nl . Deze website zag er erg leuk uit. Ook de persoon die de cursus gaf zagen we daar op die website en het verhaal wat er bij stond sprak ons erg aan. We hebben contact opgenomen met schnek-fotografie.nl en kwamen in contact met een hele vriendelijke vrouw. Ze heeft ons uitgelegd wat haar manier van werken is en gaf aan dat het niet nodig was om voorkennis te hebben van fotografie. Dit sloot erg goed aan bij het niveau van onze vrijwilligers. De voorpret kon beginnen!

Hier vindt u een goede fotografie cursus te Amsterdam

Aan die Amsterdamse grachten! Wat een prachtige beelden zijn er terug te vinden in Amsterdam. En dat deed onze cursusleidster ook uitstekend. Ze nam ons mee met de pittoreske plaatjes van Amsterdam en legde daarbij uit hoe we dat mooi op de foto konden zetten. Een aantal van de cursisten had ervaring met het maken van foto’s en daarop stemt de cursusleidster erg goed af. Voor ieder niveau wat wils in de fotografie cursus Amsterdam. We kregen het gevoel dat ze vaste plekken had die ze bij langs ging om te laten zien hoe je dat mooi op de foto kan krijgen. Ik heb veel gehad aan deze fotografie cursus Amsterdam. Zowel inhoudelijk op gebied van fotografie, als ook de geschiedenis van Amsterdam waarover de cursusleidster ons veel kon vertellen. Veel informatie hiervan wist ik nog niet

Ik heb veel geleerd

Waarom ik tevreden ben over deze website:

  • De website gaf veel informatie over het product en de persoon die dit deed
  • De website liet snel en eenvoudig zien hoe je gemakkelijk in contact komt met de persoon
  • De website gaf duidelijk aan hoe duur de verschillende pakketten waren die je kon kopen

Voor een fotografie cursus in Amsterdam moet je op dit adres zijn vinden wij.

Lees meer…